גרבר תקשורת וביטחון – 03-9627888

מה היא הדרך הנכונה ביותר לבנות מערכת בית חכם?   

האפשרות ליצור מערכת השולטת במגוון פרטים חשובים בבית שלכם קוסמת לרבים מאתנו. מדובר לא רק בקפיצה משמעותית לעתיד טכנולוגי יותר, אלא גם אפשרות להקל בצורה משמעותית על החיים שלכם, לחסוך בהוצאות החשמל וגם להרשים את האורחים. עם זאת, על מנת ליהנות מכל היתרונות האלה, חשוב להבין כיצד בעצם להקים את המערכת בבית?

ממה חשוב להימנע בתהליך הקמת המערכת?

מערכת בית חכם חדשנית ואיכותית בעלי ביצועים ופונקציות רבות ומגוונת צריכה להיות אוניברסלית. הדבר מתאפשר באמצעות שימוש בטכנולוגיה "פתוחה" – אינטגרציה למערכות נוספות ופיתוחים עתידיים. חשוב לבצע חשיבה על הצרכים ואלו יכולות אנו רוצים ולא להתפזר. בכך אנו גם חוסכים בעלויות רבות. כמו כן חשוב לבצע תכנון מראש על ביצוע העבודה בפועל ולהיעזר בבעלי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום. כמו כן צריך לוודא בעת הקמת המערכת שאין צורך בתשתית אינטרנט לטובת הפעלת המערכת רלוונטי במיוחד בבתים חדשים או במעבר דירה וכי קו אינטרנט הינו כאופציה לטובת שליטה ובקרה מחוץ לבית.

הגופים המיומנים בהספקת המרכיבים השונים של המערכת

חברות המספקות שירותים של הקמת מערכת בית חכם צריכות לעמוד בתקנים הרלוונטיים בתחום. המערכות הנוחות ביותר לא דורשות שינויי תשתית או התקנה של בסיסי תשתית אחרים שלא היו בבית לפני כן. בעבר, על מנת לבנות מערכת כזאת היה צורך בהנחלת תשתיות חשמל ואינטרנט בתוך הקירות. כיום השליטה נעשית באופן אל-חוטי, באמצעות מכשירים נטענים בעלי סוללה פנימית וטכנולוגיה בעלת תדר נמוך ומהיר לקליטה המאפשר תגובה מיידית ויכולת חדירה של קירות סטנדרטיים בישראל ובפרט חדרי ממ"ד. כל המאפיינים האלה חשובים מאוד ליצירת בית חכם וחדשני שיישאר אקטואלי לשנים רבות.

אם גם אתם מעוניינים ברכישה והתקנה של מערכות חדשניות שיעזרו לכם לנהל את הבית בצורה היעילה והבטיחותית ביותר, צרו קשר עוד היום ותתחילו את השלב הבא בהתנהלות היומיומית שלכם.

  • טלפון

    03-9627888

  • כתובתנו

    לזרוב 33 ראשון לציון

קידום אתרים אורגני בגוגל בניית אתרים